Jesteś tutaj: Start / Projekty z Funduszy UE

Projekty z Funduszy UE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Nabór uczestników do udziału w projekcie na dostawe i montaż instalacji OZE - kotłów na biomasę (pellet) do 25 kW - na potrzeby budynków mieszkalnych na terenie Gminy Opatów

Ikona informacyjna    Wójt Gminy Opatów ogłasza nabór Uczestników do udziału w projekcie dot. dostawy i montażu instalacji OZE - kotłów na biomasę (pellet) do 25 kW - na potrzeby budynków mieszkalnych na terenie Gminy Opatów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
    Nabór zostanie przeprowadzony w terminie od dnia 18.02.2019 r. do dnia 04.03.2019 r.   Wypełniony wniosek należy składać w Sekretariacie Urzędu Gminy Opatów.
Szczegóły oraz wnioski w załącznikach.

 

13 lutego 2019
Czytaj więcej o: Nabór uczestników do udziału w projekcie na dostawe i montaż instalacji OZE - kotłów na biomasę (pellet) do 25 kW - na potrzeby budynków mieszkalnych na terenie Gminy Opatów
Przejdź do - Podpisanie umowy na zadanie pn.: Budowa systemu kanalizacji sanitarnej w miejscowości Opatów, ul. Nadrzeczna i Iwanowicach Małych, ul. Miodowa i Zwierzyniecka.

Podpisanie umowy na zadanie pn.: Budowa systemu kanalizacji sanitarnej w miejscowości Opatów, ul. Nadrzeczna i Iwanowicach Małych, ul. Miodowa i Zwierzyniecka.

    W dniu 23.08.2018 r. Gmina Opatów podpisała umowę na zadanie pn.: Budowa systemu kanalizacji sanitarnej w miejscowości Opatów, ul. Nadrzeczna i Iwanowicach Małych, ul. Miodowa i Zwierzyniecka.
    Zadanie jest współfinansowanie ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, działanie/poddziałanie: 5.1.2. Gospodarka wodno-ściekowa RIT.

25 sierpnia 2018
Czytaj więcej o: Podpisanie umowy na zadanie pn.: Budowa systemu kanalizacji sanitarnej w miejscowości Opatów, ul. Nadrzeczna i Iwanowicach Małych, ul. Miodowa i Zwierzyniecka.